About Us

Liderepin.com, mobil oyunlar, online ve offline PC oyunları ve dijital hediye kartlarını yani epin ürünlerinin satışını yapan, genç ve dinamik bir kadro ile kullanıcılarına 7/24 güvenli alışveriş imkanı sunan bir e-ticaret sitesidir.

Tarihçemiz

2021 yılında kurulan Liderepin, 2022 yılında e-ticaret faaliyetlerine başladı. Bu süreçte müşteri deneyimini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem verdik. Liderepin.com ekibi, 7/24 canlı destek ve güvenli e-pin teslimatı sağlayarak, müşterilerimizin her türlü soru ve sorununa hızlı yanıt verebilmek için sürekli eğitim ve stratejik çalışmalara devam etmektedir.

Bayilik Sistemi

Zaman içinde bayilik sistemini de devreye sokarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Bayilik sistemi sayesinde, daha geniş bir kitleye ulaşarak hizmetlerimizi daha erişilebilir hale getirdik.

Hedeflerimiz

Liderepin olarak amacımız, birden fazla ödeme kuruluşu ile çalışarak müşterilerimize ve bayilerimize hızlı, kaliteli ve kolay alışveriş imkanı sunmaktır. Kullanıcı deneyimine odaklanan teknolojilerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca, ortak pazar yerlerinde bulunan dükkanlarımız aracılığıyla da alışveriş yapabilmenizi sağlıyoruz.

Liderepin.com olarak, oyun severlere en iyi alışveriş deneyimini sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Güvenli, hızlı ve kullanıcı dostu hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız.